Aida Hadzimahovic Buzdalek
Koordinator
Amalie Jin Frederiksen
Student
Anders Linnet-Wounlund
Supportelev
Anette Friis
Løn- og personalekonsulent
Anna Bach Sørensen
Konsulent/studievejleder (Hovedstaden)
Anne Marie Søland
Chefkonsulent
Anne Midutzki Mollerup
Koordinator
Anne Skjelborg
Konference- og eventansvarlig
Bent Suhr
Chefkonsulent
Bjarne Richter Bjelke
Chefkonsulent
Christina Björnsson
Praktikant
Christina Nüssler
Chefkonsulent
Claudia Grassi Ahlburg
Studievejleder (Hovedstaden og Bornholm)
Claus Damgaard
Afdelingschef
Claus W. Sørensen
Ejendomsinspektør
Dorte Lindstrøm Vilstrup
Chefkonsulent
Dorthe Bidstrup Jensen
Koordinator
Dorthe Nielsen
Chefkonsulent
Finn Borch
Chefkonsulent
Gitte Carina Jensen
Administrativ koordinator
Gitte H. Jensen
Koordinator
Hanne Bak Lumholt
Direktør
Hanne Lykke
Chefkonsulent
Helle Hornsyld
Koordinator
Helle Kristensen
Studievejleder (Midt)
Helle Kræg Damkjær
Koordinator
Helle Richter
Koordinator
Henrik Schelde Andersen
Chefkonsulent
Jakob Hejlesen
Teamleder økonomi og administration
Jane Mucha
Chefkonsulent
Jane Rasmussen
Koordinator
Jannie True Hansen
Kommunikationskonsulent
Jeanet Hardis
Chefkonsulent
Jes Vitting
Chefkonsulent | Presse
John Møldrup
Chefkonsulent
June Elgin Jensen
Studievejleder (Syd)
Klaus Akselsen
Chefkonsulent
Kristoffer Kjersgaard Nohrs
Konsulent
Lars Juul
It-manager
Lene Hausted
Chefkonsulent og teamleder
Lene Mikkelsen
Chefkonsulent
Lene Sloth Jørgensen
Konsulent
Line Mortensen
Koordinator
Louise Thinesen Bendtsen
Kommunikationskonsulent
Mads Haarbo
Student
Martin Nielsen
Chefkonsulent
Mette Ranum Laustsen
Konsulent | Studievejleder (Nord)
Mette Tranevig
Områdechef
Mikkel Kaels
Chefkonsulent
Nikolaj Hundborg
Chefkonsulent
Nina Björk Leosdottir
Chefkonsulent
Pia Rosenberg Otzen
Studievejleder (Fyn/Sjælland)
Poul Erik Hansen
Afdelingschef
Rikke Grynderup Steffensen
Konsulent
Sasha Gry Hegelund
Student
Susanne Harder
Chefkonsulent
Theis Rubinke Sørensen
Konsulent
Tina Olsen
Koordinator
Vibeke Nielsen
Løn- og personalekonsulent